Tenisová akademie

Tenisová akademie LTC Modřany 2005 patří mezi nejlépe fungující a největší tenisové školy v Praze. V současné době je do pravidelného tréninku s našimi profesionálními trenéry a trenérkami zapojeno přes 100 dětí ve věku 4-8 let a dalších téměr 200 hráčů a hráček ve věku 8-18 let. Naši trenéři se samozřejmě věnují i desítkám dospělých hráčů.

MINITENIS

U nejmenších dětí probíhá výuka formou minitenisu. Jedná se o populární a účinnou metodou, při které si děti přirozenou a zábavnou cestou rychle osvojí tenisové základy. Minitenis využívá moderního, pro děti upraveného vybavení – především pak nízké sítě, menší hřiště, malé tenisové rakety a pomalé míče. Pokud máte ratolest, kterou byste rádi přivedli k tenisu a nejste si jisti, jaký sport by pro vaše dítě byl ten pravý, tak zkuste využít nabídky Tenisové akademie LTC Modřany 2005 a přijďte si naprosto nezávazně vyzkoušet minitenisovou lekci. Děti vě věku 4-8 let přijímáme prakticky po celý rok, rodiče si mohou do značné míry určit termíny i četnost tréninků.

Máte-li o minitenisové tréninky zájem, kontaktujte prosím trenérky tenisové akademie Hanu Césarovou (606 350 004) nebo Lucii Vodičkovou (604 524 433). Více informací naleznete v aktuálním letáku pro letní sezónu 2019: LTC_letA4_jaro2019_FIN_s

Přihláška do minitenisových lekcí Tenisové akademie pro letní sezónu 2019 naleznete zde: Přihláška minitenis léto 2019

 

TENISOVÝ TRÉNINK

Okolo věku 7-8 let děti přecházejí od minitenisu k tréninku na celém tenisovém dvorci. Dětem od tohoto věku nabízíme tréninkový plán sestavený podle jejich přání a požadavků. Jsme tak připraveni nabídnout optimální plán jak pro závodní hráče a hráčky, kteří se účastní turnajů jednotlivců i družstev, tak pro děti, které mají tenis jako doplňkový sport k jiným aktivitám.

Naši nejlepší hráči se zapojují do závodních družstev našeho klubu LTC Modřany 2005, která patří mezi nejúspěšnější v Praze, a v rámci organizované přípravy dětí a mládeže je dětem věnována maximální možná péče. Kromě tenisové přípravy je u závodních hráčů a hráček kladen maximální možný důraz i kondiční přípravu a kompenzační aktivity.