Informace

Sportovní klub LTC Modřany 2005 byl oficiálně založen v roce 1990, jeho kořeny však sahají mnohem hlouběji do historie a první zmínky o něm pochází již z období 1.republiky. Do roku 2005 působil náš klub pod názvem LTC Česká pojišťovna v rozsáhlém sportovním areálu v Braníku, který měl dlouhodobě pronajatý. Po ukončení smluvního vztahu s majitelem areálu změnil klub název na SK LTC Modřany 2005 z.s. a přestěhoval se do zbrusu nového Tenisového areálu LTC 2005 v Praze – Modřanech, kde zahájil novou etapu své existence.

Náš teniso sportoní klub sdružuje zájemce o tenis a další sporty od dětí a mládeže až po seniory. Pod jeho hlavičkou nastupuje ke svým soutěžím 12 závodních tenisových družstev, která mají velice kvalitní úroveň. „A“ družstvo dospělých hraje 1. celostátní ligu, žákovská družstva hrají nejvyšší pražské soutěže.

Kromě závodního tenisu a všeobecné sportovní přípravy organizuje klub i pravidelné společenské akce a jednorázové i dlouhodobé turnaje pro své členy všech věkových kategorií a úrovní. Cílem našeho klubu je v maximální možné míře uspokojovat potřeby a přání svých členů a poskytnout jim kromě tenisového i sociální zázemí a společenské vyžití. Budeme rádi, pokud se i Vy stanete členy Sportovního klubu LTC Modřany 2005 z.s..